MARTIN KRIŠTOF     Fotograf + video

fashion   portrét   svatby   ostatní       autor   nabídka   kontakt   

Reference a hodnocení - vše (117)

zobrazit nejdříve:     svatba (38)    osobní focení (60)    párové focení (2)    business portrét (3)    komerční (14)


Jan Zabořil      business portrét 2018
Profesionalita, navození "atmosféry", klid na focení, výběr místa, myslím, že všechno proběhlo v pohodě.

Jarmila Karchňaková + Lukáš Plaček      svatba 2017
Milý Marťo, děkujeme Ti za krásné zpracování vzpomínek (foto) z našeho svatebního dne a za trpělivost, kterou jsi s námi měl. Fotky jsou krásné a všem, kterým jsme je ukázali, se moc líbí.

Lenka Frischová + Petr Koch      svatba 2017
Moc děkujeme, že jsi byl s námi v ten Náš den a udělal jsi moc krásné fotečky. Jsi strašně milý člověk a moc jsi nám pomohl.

Jana Vojčiniaková + Jan Zajacz      svatba 2017
S fotografiemi jsme byli s manželem spokojeni, děkujeme.

Simona Kováčiková      osobní focení 2017
S Martinem jsem měla možnost fotit v rámci TFP, a musím říct, že s výslednými fotografiemi i s celým průběhem jsem opravdu spokojená. Je to nejen fotograf s profesionálním přístupem, ale také fotograf se smyslem pro humor, takže během focení zažijete spoustu zábavy. Moc děkuji!

Veronika Slavíková + Pavel Hluchník      svatba 2017
Děkujeme za krásné fotky a za to že jsi byl v náš den s námi.

Michaela Hrenicová + Stanislav Rupec      svatba 2017
Moc děkujeme za naše svatební fotky, jsou opravdu nádherné a pokud bude možnost, určitě vás doporučíme našim známým.

Simona Marynčáková + Petr Tesarčík      svatba 2017
Spolupráce s Martinem je úplně parádní, focení si umí zorganizovat a žádná fotka pro něho není problém. A i když nám zrovna nepřálo počasí k focení našich svatebních fotek, tak vykouzlil spoustu nádherných fotek.

Veronika Lichá + Tomáš Nosek      svatba 2017
Byli jsme velice spokojení. Martin je ochotný a milý pán, při focení dokázal pomoct a hlavně poradit. Bylo to přesně, jak jsme si přáli. Všem se fotky i video moc líbilo. Radost spolupracovat! Děkujeme moc manželé Noskovi

Matěj Veselý      business portrét 2017
Nechal jsem si zhotovit business portrét a s výsledkem jsem velmi spokojen. Focení probíhalo v příjemném prostředí a i když jsem si myslel, že to bude utrpení, protože focení opravdu nemám rád, tak jsem si ho nakonec užil a dokonce jsme se u toho i nasmáli. A výsledek mě opravdu překvapil, i když nejsem fotogenický, tak mě Martin dokázal vyfotit tak, že vypadám opravdu dobře. Navíc mám atopický eksém, který však byl výborně odstraněn retuší. Děkuji.

Zuzana Greplová + Radim Sroka      svatba 2017
Přístupem a práci Martina jsme byli nadmíru spokojeni. Martin dokonale zapadl do našeho svatebního dne, atmosféry i humoru. Celý svatební den nás provázel s profesionalitou. Děkujeme za nezapomenutelné a nádherné fotografie, které zachycují krásné momenty našeho velkého dne. S manželem jsme se shodli že jsme si lépe nemohli vybrat. Děkujeme ti za všechno.

Nikola Karlíčková + Pavel Dziadzio      svatba 2016
Děkujeme moc za společnost během našeho svatebního dne, Martine. Moc hezké fotky, profesionální chování a velice skvělá domluva a spolupráce. Martina můžeme doporučit :)

Silvie Ostárková + Petr Kocián      svatba 2016
Děkujeme za skvělý přístup, krásné fotky:) byli jsme nadmíru spokojeni. Přejeme nadále hodně spokojených klientů a ať se vše daří.

Michaela Musialková + Tomáš Košút      svatba 2016
Děkujeme moc za krásné fotky, za rady a celkově za Váš přístup během focení i v průběhu svatebního dne.  Fotky jsou úžasné.

Pavla Cigánová + Alex Schloemer      svatba 2016
Jsme moc spokojeni. Album je narosto úžasné! Děkujeme, velmi ráda Vás doporučím známým a přátelům.

Barbora Volšanová + Ondřej Sedláček      svatba 2016
Mockrát děkujeme, že jsi nám vytvořil tak nádhernou památku na náš krásný a jedinečný den :) Fotky jsou moc pěkné, taktéž domluva byla skvělá, vše proběhlo podle plánu... prostě 100% spokojenost. Ještě jednou veliké DÍKY a až budeme příště potřebovat něco nafotit či natočit, určitě se na Tebe obrátíme

Nikol Mikulíková      osobní focení 2016
Děkuji za krásné fotky. Perfektní komunikace, samotné focení moc příjemné, i když člověk nemá moc zkušeností před objektivem tak Martin s klidem a úsměvem pomůže. Profesionální přístup ;)

L + A      svatba 2016
Moc Ti děkujeme za nádherné fotky a super přístup při focení i během celého našeho dne. Jsme moc spokojení a určitě se na Tebe zase rádi obrátíme a doporučíme Tě všem známým a přátelům! :)

Petra Valíčková + Radim Hercík      svatba 2016
Ještě jednou jsem ti chtěla moc poděkovat za pohodové focení a za krásné fotky. Moc se všem líbí.

Olga Pinegina + Jevhenij Tiupin      svatba 2016
Děkujeme Vám ještě jednou. Ze své strany Vás budu doporučovat svým přátelům, jste opravdu skvělý a opravdu profesionál co se týče přístupu a Vašeho tvůrčího pohledu. 

Lenka Tomečková + Tomáš Solčanský      svatba 2016
Moc Martinovi děkujeme za krásné foto a video sestřih z naší svatby. Super práce, kamarádský přístup a celkově uvolněná atmosféra. Za nás můžeme jen a jen doporučit

Gabriela Pekárková      osobní focení 2015
Moc děkuji za focení, profesionální přístup, skvělou spolupráci a výsledné fotografie, které stojí za to. Mohu jen doporučit

Nikola Kurzová + Tomáš Krakovka      svatba 2015
Moc fajn spolupráce. Focení bylo krásné a moc jsme si ho užili. Výsledné fotky jsou super.

Miluška Kučmová + Martin Brachna      svatba 2015
Jsme rádi, že jsme se pro focení naší svatby rozhodli právě pro Martina :) moc děkujeme a doporučujeme ;-)

Martina Nehybová      osobní focení 2015
Práce s Vámi se mi moc líbila. Jednak profesionální přístup s dobrou náladou, ale taky jsem se dozvěděla spoustu dobrých rad, ohledně pózování. A závěrečné fotografie mě mile překvapily, výsledek byl hodně dobrý. Za to ještě jednou děkuji :)

Radka Matoušová + Jan Bystroň      svatba 2015
Martine, chtěla bych ti touto cestou ještě jednou moc poděkovat za nádherné zachycení našeho svatebniho dne. Fotky jsou nádherné a video je naprosto úžasné a jsem z neho neskutecne nadsena! :-) Moc děkujeme.

Daniela Nikita Schachlová      business portrét 2015
Krásná práce, maximální spokojenost jak s profesoinalitou tak osobním přístupem, doporučuju a těším se na další spolupráci:)

Nikola Mišková + Adam Dekický      svatba 2015
Martine, děkujeme Ti za dokonalé zachycení našich krásných okamžiků v tento výjimečný den! Děkujeme za tvůj úsměv a vstřícné chování,které jsme velmi ocenili. D Ě K U J E M E ! ! !

Lenka Staufčíková + Adam Alker      svatba 2015
Martine chceme Ti z celého srdce poděkovat za nádherné fotografie a video, které zachytilo detaily našeho důležitého společného Dne s velkým D :-) !!! Díky Tobě náš svatební den prožíváme stále dokola a dokola :) Zachytil jsi spoustu nádherných okamžiků, jedinečných momentů a nezapomenutelných detailů! I za 50 let si připomeneme báječnou atmosféru a naši zamilovanost ať už podíváním na fotografie nebo shlédnutím videa. Děkujeme

Monika Pupíková      osobní focení 2015
Za mne je foceni skvela zkusenost. Pohodovy pristup, skvele organizovano. Z vyslednych fotek jsem velice spokojena a Martina mohu jen doporucit:-)

Libuše Beranová + Jaroslav Juroška      svatba 2015
Děkujeme za nádherné fotografie a svatební fotoalbum, které zachycuje všechny slavnostní i vtipné okamžíky našeho velkého dne. Kvalita fotografií předčila naše očekávání, s fotoknihou se rádi pochlubíme každé návštěvě.

Jiřina Kavková      osobní focení 2015
Na focení vzpomínám moc ráda, byla to skvělá spolupráce, z Vaší strany profesionalita i osobní přístup, jste skvělý fotograf i člověk. Takže za mě jenom samá chvála, opravdu, fotky jsou nádherné a uvažuju, že dojdu k Vám ještě jednou na nějaký portrét na památku.

Kateřina Ivanová      osobní focení 2015
Spolupráce s M.Krištofem proběhla na jedničku. Martin je velice příjemný a pohodový fotograf. Velice chválím možnost vybrat si fotky, které se budou dále upravovat. Výsledné fotografie mi předal v rekordním termínu. Na základě mé 7leté praxe s fotografy, můžu Martina jen doporučit.

Lenka Maleňáková + Richard Fuček      svatba 2015
Spoluprace super, fotky nadherne....Byli jsme moc spokojeni, radi doporucime dale. Dekujeme!

Karolína Macurová      osobní focení 2014
Děkuji za profesionální a přátelský přístup, focení jsem si užila a děkuji za to, že jsi mi to umožnil.

Veronika Vycudilíková      osobní focení 2014
Moc děkuji za focení. Velmi profesionální přístup, příjemné a zábavné focení, fotky jsou velmi povedené a navíc rychle upravené. Těším se na případné další focení

Klára Čermáková      osobní focení 2014
Musím se přidat k chvále a vyzdvihnout na celé spolupráci úžasný přístup, ochotu, příjemnou atmosféru a povedené fotky, děkuji!

Marta Skokanová      osobní focení 2014
Musím doporučit!! Skvěle provedené focení, bylo podle mých představ a senzační přístup fotografa.. Výsledné fotky jsou úžasné! Jeden z nejlepších fotografů. Zároveň bych chtěla mu i vizážistce poděkovat a těším se na další spolupráci..!!

Kateřina Drabinová      osobní focení 2014
Přidávám se ke kladným ohlasům na Martina, focení bylo podle mých představ, bez problému a s příjemnou atmosférou. Překvapena jsem rychlostí upravených fotek a jsem z nich nadšená Mohu jen doporučit.

Tereza Cehláriková      osobní focení 2014
Velice dekuji za nafoceni krasnych fotek, muzu vrele doporucit, Pan fotograf rad s cimkoliv poradi, pomuze a ve finale obdrzite krasne fotky Tesim se na dalsi foceni

Martina Kramplová      osobní focení 2014
Moc děkuji za krásné fotky. Určitě nebyly poslední :)

Jana Mikolášová      osobní focení 2014
s fotografem Martinem Krištofem se můžete těšit na profesionální přístup a příjemnou spolupráci. Doporučuji

Píškovi      párové focení 2014
Děkujeme Vám za krásné fotky a příjemně strávené odpoledne. Děkujeme, že jste nám také vyšel vstříc s časovými možnostmi, které u nás byly dost omezené. Váš přístup byl po celou dobu velice profesionální a tomu odpovídá i výsledná kvalita fotografií.

Kateřina Moravcová + Michal Adamec      svatba 2014
Děkujeme za krásné svatební fotografie. Za výbornou spolupráci, za splnění i originálních požadavků na fotky. Během focení byla výborná atmosféra a my si to užili. Máme díky Tobě krásné vzpomínky na náš velký den.

Iva Lišková      párové focení 2014
Moc děkuji za super focení, užila jsem si jej! Díky tomu, že se vám povedlo přesvědčit i přítele, ať se semnou vyfoti teď máme super fotečky.. paráda, všem co váhají vřele doporučuji!! Perfektní přístup a veliká spokojenost! Děkuji!! Budu se těšit na další focení

Andrea Fialová + Luděk Chamrád      svatba 2014
Děkujeme za nádherné fotky z našeho svatebního dne. Domluva byla bez problému, příjemné vystupování těšilo nejen nás, ale také hosty. Fotky jsou podle představ a moc povedené. Překvapil nás krásný design finálního DVD, které bylo velice brzo hotové. DĚKUJEME A DOPORUČUJEME.

Tereza Ječmínková      osobní focení 2014
Perfektní spolupráce, mohu jedině doporučit.

Petra Novobilská + Mirek Pavlásek       svatba 2014
Dnes jsou to 2 měsíce od naší svatby. Chtěla bych ještě jednou poděkovat za úžasné fotky, všem se moc líbily. Také spolupráce a atmosféra při focení byla perfektní.

Veronika Vycudilíková      osobní focení 2014
Foceno už 2x a opět 100% spokojenost, profesionální přístup, krásná úprava a hlavně rychlé dodání fotek, což se jen tak nevidí. Díky moc

Hana Jarošková + Michal Kebo      svatba 2014
Dlouho jsme vybírali fotografa na náš velký den, nakonec jsme se rozhodli pro Martina. Líbil se nám jeho přístup a nabídka na celodenní focení. Udělali jsme nejlépe, neboť Martin zaznamenal naši svatbu opravdu nádherně - od mé přípravy až po večerní zábavu. Během dne pak fotografoval všechny aktivity, klábosící babičky i hrající si děti. Máme tak všechno do detailů zdokumentováno. Má přátelský, ale přesto profesionální přístup. Schůzka před svatbou s konečnými detaily a příp. návrhy, jak bude focení probíhat, nás příjemně překvapila. Během obřadu jsme o něm ani nevěděli, přesto máme spousty krásný fotek na památku. Portrétní fotografie jsou taktéž úžasné a my se s nimi můžeme s radostí chlubit Ještě jednou touto cestou Martinovi děkujeme! H+M Kebovi

Natalya Výborná      osobní focení 2014
Profesionální přístup, rychlé dodání fotografii, byla jsem 100% spokojená jak s přístupem tak s výslednými foty. Moc děkuji za krásné fotky, zkušenosti a fajn pokec. Fotografa můžu doporučit všem. Opravdu krásné fotografie.

Pavla Kačmaříková + Lukáš Pokorný      svatba 2014
Moc děkujeme Martinovi za nádherné fotky z naší svatby. Jejich rychlost, jeho přístup, nápaditost. Už teď se těšíme i na album.

Sára Swierczyková      osobní focení 2014
Spolupráce s tímto fotografem je skvělá. Je to profesionál a výsledek focení stál za to!. :) Během focení panuje přátelská atmosféra a doufám, že budu mít možnost znovu spolupracovat s tímhle vynikajícím fotografem!. :)

Klára Čermáková      osobní focení 2014
Příjemná atmosféra při focení, dostatečná informovanost, seriózní komunikace, ochota při různých nápadech,požadavcích a kvalitní výsledné fotografie. Už podruhé skvělá spolupráce, MOHU JEN DOPORUČIT.

Veronika Vycudilíková      osobní focení 2014
Foceno již potřetí a opět naprostá spokojenost.. hlavně chválím bleskové dodání fotek a nádherná úprava fotek. Díky :)

Linda Werbiková       osobní focení 2014
Martin je velmi příjemný a ochotný, ví co chce a je kreativní. Focení proběhlo hladce a v dobré náladě. Spolu s paní vizážistkou Vendulkou vytvářejí krásné fotografie, děkuji za spolupráci, doporučuji ! :-)

Zuzana Fukalová      osobní focení 2014
S focením jsem byla velmi spokojena, a to jak se samotnou prací a přístupem fotografa, tak i vizážistky. Budu se těšit na další spolupráci a přeji mnoho úspěchů :-)

Kateřina Bednářová      osobní focení 2014
Focení jsem si užila a s výsledky jsem byla velmi spokojená, nemám nic, co bych vytkla :)

Kateřina Ivanová      osobní focení 2014
Focení s Martinem bylo velice příjemné a profesionální. Po celou dobu focení byla příjemná a pohodová atmosféra. Výsledné fotografie byly dle mých představ a odevzdány v domluveném termínu. Tohoto fotografa můžu jen doporučit.

Lenka Kostuchová + Petr Machalec      svatba 2014
Focení proběhlo dne našich představ, Ty jsi byl milý a dobře jsi mezi nás zapadl.

Veronika Mrkvová + Lukáš Balarin      svatba 2014
Děkujeme Martine, za skvělé zachycení krásných okamžiku naší svatby. S focením a fotkami jsme spokojeni

spolupráce s firmami      komerční
                                                       

fa fashionable      komerční 2014
Naše produkční a modelingová agentura fa fashionable s fotografem Martinem Krištofem již několikrát spolupracovala a nemůžeme si vynachválit nejen výsledné fotografie, ale také vstřícný a profesionální přístup ze strany fotografa. Vždy jsme více než spokojeni a rádi vřele doporučujeme. Za agenturu fa fashionable Luděk Šmehlík ředitel

Veronika Gavlasová      osobní focení 2013
Focení s Martinem mooc ráda doporučuju. :) Bylo pohodové, příjemné a věnoval mi opravdu hodně času. Navíc ty fotky jsou nádherné :). Kdybych měla možnost, hned bych s ním šla fotit zase.. Dávám 10 bodů z 10ti :D

Tereza Wiederová      osobní focení 2013
Mockrát děkuji, focení se mi líbilo i fotky jsou velmi pěkně upravené. Ještě jednou děkuji.

Markéta Pítrová      osobní focení 2013
Focení s Martinem bylo moc super, atmosféra byla příjemná, jeho vizážistka mě pěkně nalíčila a fotky, co vznikly, jsou velmi hezké :) Jsem moc spokojená.. Děkuji.. Musím ho určitě doporučit :)

Barbora Klímková      osobní focení 2013
Moc děkuji za skvělou domluvu, expresní dodání fotek a za příjemnou atmosféru při focení. Velké díky patří i Vendy, která se postarala o vizáž. Mohu jen doporučit! :)

Jana von Jarolim      osobní focení 2013
Velice milej fotograf s hodně zkušenostma, ví co od fotek chce a myslím, že má velikej fotografickej ponenciál! Z dnešního focení jsem naprosto nadšená!! Marto, děkuju za příjemně strávené dopoledne :)

Kateřina Drabinová      osobní focení 2013
Martina můžu jen doporučit! Fotilo se mi s ním skvěle, do ničeho mě nenutil a bral ohled na to, že jsme fotili v zimě a byla jsem ke konci focení promrzlá. Výsledné fotky jsou nádherné, děkuju.

Hana Slichová      osobní focení 2013
Jsem velice spokojena s výsledkem našeho focení a těším se na další

Zuzana Fukalová      osobní focení 2013
Měla jsem možnost s Marťou fotit a velmi oceňuji jeho profesionální přístup Focení bylo velmi příjemné a budu se těšit na další všem tímto vřele Doporučuji!

Lucie Vaverová      osobní focení 2013
Děkuju za krásné focení, černého ptáka v roce 2013, příjemná atmosféra, dodání fotek do termínu. Můžu jen doporučit Martina a také bych chtěla poděkovat i Vendy, za krásnou vizáž která se ji naprosto povedla a těším se na další focení které nás s Martinem v roce 2014 čeká. Doporučuju

Zuzana Potocká      osobní focení 2013
Profesionální přístup, příjemná atmosféra, skvělá spolupráce...mohu všem doporučit

Klára Jasioková      osobní focení 2013
Naše focení bylo originální, zajímavé a hlavně zábavné! Profesionální přístup byl samozřejmostí:) Můžu jen a jen doporučit a budu se těšit na případné další focení

Radka Svobodová      osobní focení 2013
Děkuji za zkušenost fotit s Martinem, domluva a spolupráce byla super. Focení bylo pohodové. Můžu jen doporučit.

Zbyněk Lola      osobní focení 2013
Focení bylo pohodové, v dobrém ateliéru, žádná nuda. Výsledné fotky - perfekntí. Ještě jednou díky.

Lenka Trnčíková + Jakub Kačmařík      svatba 2012
Spolupráci s Martinem můžeme jen doporučit. Je sympatický, usměvavý,příjemný. Byl fotografem na naší svatbě. Spolehlivý, na všem se s ním dá domluvit, problém nebyl od sjednání první schůzky přes focení až po zaslání CD s fotkami – na nic jsme nečekali, vše bylo tak, jak řekl a hlavně s žádnou časovou prodlevou při zasílání CD s fotkami. Při focení jsme se s ním cítili uvolněně, byl pohotový, všemu přístupný, zároveň nás do ničeho nenutil, vše proběhlo tak nějak samo. Poradí, kam a jak se máte natočit, podívat, zaklonit, abyste vypadali dobře :) což je paráda. Opravdu dobrá spolupráce, spokojenost, věnoval se nám od obřadu až do večera a to vše za výbornou cenu. Navíc po této skvělé spolupráci otevřete fotky... a říkáte si, jak jste byli krásní... :) Můžeme ho jen doporučit.

Petra Horsáková      osobní focení 2012
Martin, pohodový a zábavný člověk. Profesionální fotograf, určitě doporučím kde budu moct :) Takoví lidé mají být nazýváni fotografové! :) Díky za spolupráci.

Kristina Mutinová      osobní focení 2012
Focení jsem si moc užila a budu jen ráda za nějakou další spolupráci. Moc hezké práce! Příjemný a sympatický fotograf. Spolupráce naprosto super! Všem modelkám vřele doporučuju. :)

Denisa Bauerová      osobní focení 2012
Domluva a spolupráce s Martinem probíhala bez problémů. V předem domluvených přípravách, rekvizitách, také na domluvě místa jsme se shodli skoro ihned. Během focení se také nevyskytly žádné problémy, ať už ze strany počasí, tak z naší strany. Martin na mě působil mile a přátelsky. Na výsledné fotografie jsem se těšila a také, že stály za to. Ráda bych focení znovu zopakovala.

Vlaďka Dušková      osobní focení 2012
Focení s Martinem bylo maximálně pohodové, rychlá domluva, příjemný pokec a výsledkem krásné fotky. Můžu jedině doporučit :)

Martina Pecková      osobní focení 2012
Sice se zpožděním, ale přeci dodávám s potěšením referenci k tomuto sympatickému mladému fotografovi :). Martin je skvělý fotograf, má za sebou spoustu zkušeností, což jde na focení s ním poznat. Ví přesně co od fotografie chce, což se mi líbí. Bylo mi potěšením s ním spolupracovat, fotky se myslím povedly.

Gabriela Černá + Aleš Nenička      svatba 2012
Když jsme se s přítelem loni na sklonku léta rozhodli vzít se, vůbec jsme netušili, že volba fotografa nebude tak jednoduchou záležitostí. Mezi rozhodnými kritérii byla určitě i cena, ale na druhou stranu jsme věděli, že na této položce se příliš šetřit nevyplácí - chceme-li krásné kvalitní fotky, na které se budeme dívat s vnoučaty i po 50 letech :-). Po nekonečném "googlování" na internetu jsme si vyčlenili skupinku potenciálních fotografů, když v tom přišla švagrová s nápadem. Že prý zná skvělého fotografa - spřízněného s rodinou velmi nepřímo. Dala nám na pana Krištofa internetový odkaz a poté co jsme shlédli jeho stránky, měli jsme celkem jasno. Seznam předchozích fotografů "letěl" do koše. Pan Krištof byl po prvním kontaktu pohotový, nenechal nás dlouho čekat na odpověď, ochotný, na první schůzku dojel na námi zvolené místo. Jednání s ním se celkově vyznačovalo přátelskou a vstřícnou atmosférou, stejně tak jako byla vstřícná cena za zvolený "balíček" fotek, pro který jsme se rozhodli. V den D jsme s nastávajícím nestačili koukat nad profesionálním pracovním nasazení pana Krištofa a jeho zapáleností pro pořízení co nejlepších fotek z co nejnemožnějších úhlů pohledu. A musím říct, že určitě nebylo lehké se prodírat davem svatebčanů a "ukrást" si to nejlepší místo pro nejlepší záběr. Zvlášť se nám líbila kreativita pana Krištofa při tvoření interiérových fotek, kdy jsme vítali jeho originální nápady ohledně póz a postojů. Vznikl tak soubor vtipných a vkusných fotek, velmi kvalitně vyvedených, na které bude radost koukat se i po X desítkách let. Nehledě na to, že plánujeme některé z fotek vyvést v plakátovém provedení a vyvěsit si je v bytě, jejich kvalita to rozhodně dovoluje.

Zbyněk Lola      osobní focení 2012
Focení s Martinem proběhlo v pohodové a uvolněné atmosféře, byla i legrace a výsledné fotky perfektní.

Veronika Ptáčková + Jan Havlík      svatba 2012
Náš názor je i odstupem času jasný a to 110% spokojenost jak s fotkami tak s přístupem. Velmi ochotný, pro nás profesionální přístup i vybavení, ochota cestovat a fotit celý den. Neupravené fotky jsou skvělé a upravené ještě lepší, jde poznat že máš v úpravách praxi a nepoužíváš automatické úpravy nebo kouzelnou hůlku, jako někteří fotografové. Upravené fotky považujeme za profesionální. Rychlost, cena a kvalita celkového zpracování je bezkonkurenční. Mohu vřele všem doporučit a my se při další příležitosti vždy obrátím na tebe. Ještě jednou děkujeme Martine a ať se ti daří

Barbara Seberová      osobní focení 2012
Focení s Martinem bylo skvělé. Martin má hodně dobrých nápadů a hlavně s modelkami dobře komunikuje. Mohu všem jen doporučit. Jsem velice spokojená s fotkami. Neváhejte a domluvte se na focení nebudete litovat! ;) skvělá spolupráce. Martinovi patří mé velké díky!

Lucie Škodová + Josef Placek      svatba 2012
Ahoj Martine. Včera to byl přesně rok, cos fotil náš významný životní milník. S ročním odstupem můžeme říct, že jako fotograf jsi byl úplně úžasný. Skoro o Tobě nebylo vědět, žes na tom obřadu a hostině byl, přesto výsledná práce a fotky jsou na špičkové úrovni. Chceme Ti mockrát poděkovat za Tvoje služby i za flexibilitu, se kterou jsi řešil některé extra požadavky, dopravou počínaje, spoluprací s hafoněm pokračuje a změnama v úpravách fotek konče. Musíme nepokrytě uznat, že jsi odvedl opravdu skvělou práci a rádi Tě doporučíme příbuzným, až budou shánět fotografa na nějakou akci. S přáním mnoha úspěchů Lucka a Pepa

Simona Šostková      osobní focení 2011
Martin - to je člověk, který mě nadchl hned co vzal foťák do ruky .. :D Má určitou představu a fantazii a líbí se mi jeho přístup, do ničeho Vás nutit nebude, řekne Vám svou představu a buď na ni přistoupíte či nikoliv .. byla jsem focením velice nadšená a spokojená.. bylo to příjemné odpoledne, které uteklo strašně rychle a doufám, že si to zase zopakujeme :) Děkuji moc a těším se na fotky :)

Leona Karásková      osobní focení 2011
Jeden z mála milých a spolehlivých fotografů na Ostravsku. Pracuje na 120% procent, fotky dodává včas. Velmi dobře se mi s ním komunikovalo, ráda si to zopakuju! PS: Holky pozor, moc hezky se směje a má pomněnkové oči :)

Petra Kociánová      osobní focení 2011
Skvělá spolupráce, super domluva a krásné fotky, co více si přát..?

Simona Bílá      osobní focení 2011
S Marťou skvělá spolupráce, krásný fotečky, velkej sympaťák. Jsem veeeelmi spokojená a mohu všem doporučit. :))

Hana Slichová      osobní focení 2011
Nevím jestli má smysl počítat po kolikate už fotime ?? Ale myslim že to opět nebylo naposledy :) Jednoduše úžasný!

Kristýna Bočková      osobní focení 2011
Martin je super člověk a především skvělý fotograf:) Má mnoho zkušeností a já byla se vším naprosto spokojená :) Focení jsem si užila a doufám, že se někdy zase domluvíme :) Všem doporučuji ! Děkuju za skvěle strávené odpoledne a už se těším na zbytek fotek :)

Monika Zbořilová      osobní focení 2011
Martin je nielen skvelý človek,ale i fotograf..Fotografovanie berie vážne a na profesionálnej úrovni.Pri fotení s ním sa nenudíte,dokáže sa bavit na akukolvek tému. Od domluvy až po dodanie fotiek všetko klapalo na výbornu.Výsledne fotografie boli v perfektnej kvalite a úprave.NADMIERU SPOKOJNÁÁÁ,DOPORUČUJEM,OZAJ JEDEN Z MÁLA SPOLAHLIVÝCH.Dakujem

Bibiana Heinichová      osobní focení 2011
Jsem vážně ráda, že moje první focení bylo právě s Martinem. Sice to bylo hodně narychlo, ale bylo to super! Zábavné a příjemné :) oceňuji hlavně skvělou domluvu!

Michaela Doležalová      osobní focení 2011
vtipný profi fotograf :)...jestli máte šanci s ním fotit tak doporučuji...skvělé nápady na pozy a dobrá navigace... kvalitní fotky jsou u něho jistota :) moc děkuji za focení... a další spolupráci se nebráním

Veronika Bulová      osobní focení 2011
Užasny fotograf a užasny človiček, hrozně jsem si ho oblibila.. Skvěle jsem se s nim bavila a focení bylo super! Je velice milý, zábavný a hlavně hrozně hodný.. Dělá krásný fotky a má skvělý nápady, no prostě šikula... Určitě doporučuju a doufam, že si to focení někdy zopakujem :)

Kateřina Vodová      osobní focení 2011
Taky se pridavam ke vsem pozitivnim referencim! Pohodove a mile foceni, fotograf se skvelou fantazii..!! Doporucuji vsem I zacatecnicim I pokrocilym!:)

Veronika Olejárová      osobní focení 2011
Moc šikovný a přátelský fotograf. Focení probíhalo naprosto v pohodě, dobře jsme se pobavili a fotografie naprosto perfektní. Celkový přístup je opravdu nedocenitelný :-)

Jarmila Slívová + David Matoušek      svatba 2011
Naším svatebním fotografem byl Martin, byl ochoten vyjít vstříc našim přaním a přispěl i svými nápady, což nás taky moc potěšilo. Konečný výsledek fotek je úžasný. Proto z radosti a naší zkušenosti můžu jen dále doporučit. S pozdravem Matouškovi

Šárka Fizková      osobní focení 2011
Moc děkuji za krásné fotky. Opravdu profesionální fotograf, fotky krásné, originální, upravené a rychle dodané. Díky moc :-)

Klára Kovalová      osobní focení 2010
Martin je moc fajn fotograf, se kterým se necítíte absolutně vůbec špatně. Udělá vám z focení krásně prožitý den.

Andrea Jagošová      osobní focení 2010
Super člověk ale taky fotograf, focení bylo jedna radost, moc ráda si to někdy zopakuju:))

Vendula Svobodová + Daniel Strachota      svatba 2009
Martin - náš super svatební fotograf. Byla s ním skvělá domluva a velmi jsme ocenili ochotu domluvit se na všech našich představách. Moc se nám také líbil úžasný nápad s focením před pozadím, který zaujal všechny naše hosty a umožnil nám udělat si spoustu krásných fotek i přes nepříznivé počasí. Hosté byli nadšeni! Nakonec pak příjemná a rychlá domluva při výběru a úpravě fotek. To vše za fajn cenu - co víc si na svatbě přát? :) Celkově velká spokojenost, můžeme jen a jen doporučit a poděkovat za nádherné fotky, které budou nám i našim hostům připomínat tento náš úžasný den:-)

Lenka Popelková + Denis Drahoš      svatba 2009
Mým svatebním fotografem byl Martin Krištof a s jeho službami jsem byla maximálně spokojená. Velmi příjemně se s ním spolupracuje. Při práci je precizní a profesionální. Zároveň jsme já i manžel zažili s M. Krištofem při fotografování spoustu legrace: dokázal vytvořit uvolněnou atmosféru, takže fotografie nejsou strojené, ale působí přirozeně. Dokáže zajímavým způsobem zachytit detaily, líbí se mi např. fotky mé nohy ve střevíčcích, což koresponduje s mým původním jménem Popelková. Také jako žena musím ocenit, že se na svých svatebních fotkách cítím krásná, což je rovněž znakem dobře odvedené práce fotografa. ...Zkrátka luxusní, šmrncovní, reprezentativníí fotografie...

Veškerý materiál (např.: fotografie, video a text) na těchto stránkách je chráněn autorským zákonem. Jakékoliv užití je možné pouze se souhlasem autora.
V případě zájmu o licenci na užití fotografií mne prosím kontaktujte.

MENU: fashionportrétsvatbyostatní autornabídkakontakt